BPC241247026 Victron Energy Blue Smart IP67 Charger 24V 12A 1 Output CEE 7/7 BPC241247006
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Victron |
| Charge Voltage | 24 V |
| Charge Rate | 12 A |
| Length | 219 mm |
| Width | 99 mm |
| Height | 65 mm |
| 24V Charge Capacity (up to) | 1 Ah - 150 Ah |
| Lithium Charge Capacity (up to) | 1 Ah - 150 Ah |
| Trickle Charge | Maintains |
| Guarantee | 5 Years |
£ 132.94 inc. VAT














