XV31MF Powerline Leisure Battery 12V
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Range | Powerline Leisure |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 100 Ah |
| Capacity (C100) | 120 Ah |
| Length | 330 mm |
| Width | 172 mm |
| Height inc. terms | 242 mm |
| Other References | HLB750 |
| Weight | 25 Kg |
| Guarantee | 4 Years |
£ 89.18 inc. VAT





















