12V 1.2W (286) OSRAM Original Capless Side-Tail-Interior Bulbs 2721-02B, W2X4.6D - Pack of 2
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Code | 2721-02B |
| Other References | 286, 2721 |
| Cap Type | W2X4.6D |
| Pack Quantity | Two Pack |
| Bulb Technology | Standard |
| Bulb Fitment Type | Capless |
| Bulb Power | 1.2 W |
| Bulb Voltage | 12 V |
| Bulb Length | 20 mm |
| Bulb Diameter | 5 mm |
| Bulb Colour | Clear |
| Lumens | 7.5 lm |
£ 0.96 inc. VAT
















