L35-115 Yuasa Active Leisure Marine Battery 12V 115Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Yuasa |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 115 Ah |
| CCA (EN) | 750 A |
| Length | 350 mm |
| Width | 174 mm |
| Height inc. terms | 224 mm |
| NCC Class | C |
| Guarantee | 4 Years |
£ 123.62 inc. VAT




















