APEC Ball Joint Dust Cover Med X10 ACB9310C
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Function | Dust Cover Kit, shock absorber |
£ 12.17 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Function | Dust Cover Kit, shock absorber |
£ 12.17 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Function | Dust Cover Kit, shock absorber |
£ 11.67 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Function | Dust Cover Kit, shock absorber |
£ 14.66 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Placement On Vehicle | Front Axle Left, Front Axle Right |
| Product Feature 1 | with crown nut |
| Vehicle Manufacturer | MITSUBISHI |
| Model | CHALLENGER L200 |
| Function | Idler Arm |
£ 56.31 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Placement On Vehicle | Front Axle Left, Front Axle Right |
| Product Feature 1 | with crown nut |
| Function | Idler Arm |
£ 93.48 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Function | Idler Arm |
£ 36.06 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Delphi |
| Length | 600 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 85 mm |
| Placement On Vehicle | Centre, Front Axle |
| Function | Centre Rod Assembly |
| Rod/Strut | Coupling Rod |
£ 43.04 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Delphi |
| Length | 860 mm |
| Width | 55 mm |
| Height | 70 mm |
| Placement On Vehicle | Centre, Front Axle |
| Function | Centre Rod Assembly |
| Rod/Strut | Coupling Rod |
£ 162.06 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Delphi |
| Length | 1.378 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 100 mm |
| Placement On Vehicle | Centre, Front Axle |
| Function | Centre Rod Assembly |
| Rod/Strut | Coupling Rod |
£ 77.41 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Delphi |
| Length | 1.335 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 85 mm |
| Placement On Vehicle | Centre, Front Axle |
| Function | Centre Rod Assembly |
| Rod/Strut | Coupling Rod |
£ 88.35 inc. VAT