PS-12120 F1 Power Sonic VRLA Battery 12Ah (PS-12120VDS)
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Power Sonic |
| Product Code | PS-12120 |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C10) | 11.2 Ah |
| Capacity (C20) | 12 Ah |
| Length | 151 mm |
| Width | 98 mm |
| Height inc. terms | 95 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 31.00 inc. VAT



















