Bosch Brake Pads Set Front 0986424364
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Width | 146 mm |
| Height | 54.6 mm |
| Material | Low-Metallic |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 18.7 mm |
| Product Feature 1 | with piston clip |
| Brake System | ATE |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Vehicle Manufacturer | AUDI SEAT SKODA VOLKSWAGEN |
| WVA Number | 23130 |
| Replaces | 0986494505; 098650A112 |
| Inspection Tag | ECE-R90 |
£ 21.00 inc. VAT







