50614 Banner Bike Bull AGM Battery
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Banner Batteries |
| Product Code | 50614 |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C10) | 6 Ah |
| CCA (EN) | 100 A |
| Length | 114 mm |
| Width | 71 mm |
| Height inc. terms | 131 mm |
| Weight | 5 Kg |
| Guarantee | 1 Year |
£ 35.13 inc. VAT






















