Victron Energy AGM Deep Cycle Battery 12V 220Ah BAT412201084
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Victron |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 220 Ah |
| CCA (EN) | 1400 A |
| Length | 522 mm |
| Width | 238 mm |
| Height inc. terms | 240 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 395.51 inc. VAT






















