MBYZ16H MOTOBATT Quadflex AGM Bike Battery 12V 16Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | MOTOBATT |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C10) | 16 Ah |
| CCA (EN) | 240 A |
| Length | 151 mm |
| Width | 87 mm |
| Height inc. terms | 145 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 71.91 inc. VAT



















