12V31M Westco MX-5 / MX5 Car Battery Replaces S46A24L
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Westco |
| Range | Westco |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 31 Ah |
| CCA (EN) | 320 A |
| Length | 194 mm |
| Width | 130 mm |
| Height inc. terms | 180 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 151.91 inc. VAT









