ENTX9-BS Enduroline Advanced Motorcycle Battery 12V 9Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Enduroline |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 9 Ah |
| CCA (EN) | 165 A |
| Length | 150 mm |
| Width | 86 mm |
| Height inc. terms | 107 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 26.57 inc. VAT




















