LP12-60 Landport Multipurpose VRLA Battery
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Landport |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 55 Ah |
| Length | 229 mm |
| Width | 138 mm |
| Height inc. terms | 216 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 107.12 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Landport |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 55 Ah |
| Length | 229 mm |
| Width | 138 mm |
| Height inc. terms | 216 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 107.12 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Landport |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 65 Ah |
| Length | 350 mm |
| Width | 167 mm |
| Height inc. terms | 182 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 106.75 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Landport |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 80 Ah |
| Length | 350 mm |
| Width | 167 mm |
| Height inc. terms | 182 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 135.79 inc. VAT