Gates Aux Belt Idler Pulley T38043
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Gates |
| Width | 30 mm |
| Material | Carbon steel |
| Outer Diameter | 76 mm |
| Product Feature 1 | DriveAlign™ |
| Inner Diameter | 17 mm |
| Surface | Smooth |
| Function | Deflection/Guide Pulley, v-ribbed belt |
£ 15.84 inc. VAT






