Bosch Fuel Filter 0450905921
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Height | 164 mm |
| Diameter | 87.5 mm |
| Function | Fuel filter |
| Outlet Diameter | 8 mm |
| Filter Type | In-Line Filter |
| Inlet Diameter | 8 mm |
| Fuel Mixture Formation | Petrol Injection |
£ 14.08 inc. VAT







