Yuasa REC22-12 REC-VRLA Cyclic/Golf Battery 12V 22Ah REC22-12I
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Yuasa |
| Range | Yuasa REC |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity | 22 Ah |
| Length | 181 mm |
| Width | 76 mm |
| Height inc. terms | 167 mm |
| Weight | 6.4 Kg |
| Guarantee | 1 Year |
£ 61.62 inc. VAT










