AGM12-23 Exide AGM Ready Motorcycle Battery 12V (4922)
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Exide |
| Range | Exide Factory Sealed Gel/AGM |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 21 Ah |
| CCA (EN) | 350 A |
| Length | 205 mm |
| Width | 90 mm |
| Height inc. terms | 165 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 56.18 inc. VAT




















