NAPA Brake Disc Solid Rear NBD5585
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Product Code | NBD5585 |
| Height | 48 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 239 mm |
| Brake Disc Thickness | 9 mm |
| Number Of Holes | 4 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 100 mm |
| Centering Diameter | 61 mm |
| Rotor Style | Solid |
£ 20.63 inc. VAT






