NAPA Brake Disc Vented Front NBD5491
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Product Code | NBD5491 |
| Height | 50 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 288 mm |
| Brake Disc Thickness | 25 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 112 mm |
| Centering Diameter | 65 mm |
| Rotor Style | Vented |
£ 29.76 inc. VAT






