Apec Brake Disc Vented Front DSK2101
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Height 2 | 42 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 285 mm |
| Brake Disc Thickness | 25 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 110 mm |
| Centering Diameter | 70 mm |
| Rotor Style | Vented |
| Brake Function | Brake Disc |
| Vehicle Manufacturer | CADILLAC FIAT OPEL SAAB VAUXHALL |
| Model | 9-3 BLS CROMA SIGNUM VECTRA |
£ 46.83 inc. VAT






