Apec Brake Pads Set Rear PAD784
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Product Code | PAD784 |
| Width | 105 mm |
| Height | 47 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 16 mm |
| Wear Warning Contact | with acoustic wear warning |
| Brake System | Sumitomo |
| Number Of Wear Indicators | 2 Per Axle |
| Vehicle Manufacturer | NISSAN |
| Model | ALMERA |
£ 15.98 inc. VAT






