Brembo Brake Pads Set Front P50159
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 127 mm |
| Height | 110 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 18 mm |
| Wear Warning Contact | prepared for wear indicator |
| Product Feature 1 | with counterweights, with accessories |
| Product Feature 3 | with anti-squeak plate |
| Product Feature 2 | PRIME LINE |
| Brake System | Brembo |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| WVA Number | 21152 |
£ 71.56 inc. VAT






