Brembo Brake Pads Set Front P56047
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 120 mm |
| Height | 74 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 14 mm |
| Wear Warning Contact | with acoustic wear warning |
| Product Feature 1 | without accessories |
| Product Feature 2 | PRIME LINE |
| Brake System | Brembo |
| Number Of Wear Indicators | 2 Per Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| WVA Number | 23143 |
| Directional | |
£ 41.47 inc. VAT






