Apec Brake Pads Set Front PAD2344
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Width | 135 mm |
| Height | 105 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 16 mm |
| Wear Warning Contact | prepared for wear indicator |
| Brake System | Brembo |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Vehicle Manufacturer | JAGUAR RANGE ROVER |
| Model | F-PACE VELAR |
£ 50.75 inc. VAT






