Apec Brake Pads Set Front PAD471
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Product Code | PAD471 |
| Width | 105 mm |
| Height | 54 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 18 mm |
| Wear Warning Contact | with integrated wear warning contact |
| Brake System | Bendix |
| Number Of Wear Indicators | 2 Per Axle |
| Warning Contact Length | 110 mm |
| Vehicle Manufacturer | CITROEN PEUGEOT RENAULT |
£ 13.24 inc. VAT






