264 K10W Pack of 2 Bosch Original Quality Festoon Side-Tail-Interior Bulbs 12V 10W - 1987301606 - SV8.5-8 K10W
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Product Code | 1987301606 |
| Other References | 264, K10W |
| Cap Type | SV8.5-8 |
| Pack Quantity | Two Pack |
| Bulb Technology | Standard |
| Bulb Fitment Type | Festoon |
| Bulb Power | 10 W |
| Bulb Voltage | 12 V |
| Bulb Colour | Clear |
£ 5.13 inc. VAT
















