Bosch Hy21w 1987302276
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 21 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | BAW9s |
| Bulb Type | HY21W |
| Function | Bulb, direction indicator |
| Product Description | Pure Light BL |
£ 1,000.00 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 21 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | BAW9s |
| Bulb Type | HY21W |
| Function | Bulb, direction indicator |
| Product Description | Pure Light BL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 5 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | W2.1x9.5d |
| Bulb Type | W5W |
| Function | Bulb, park/position light |
| Product Description | Longlife Daytime WS |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | BA15s |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | R5W |
| Bulb Rated Power | 5 W |
| Function | Bulb, tail light |
| Product Description | Longlife Daytime BL |
| Product Information |
|
| Product Technical Information |
|
| Product Title | Standard Bulbs - 12V 5W BA15s - Long Life Side & Tail & Interior |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 5 W |
| Bulb Base Design | SV8.5-8 |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | C5W |
| Function | Bulb, licence plate light |
| Product Description | Longlife Daytime BL |
| Product Information |
|
| Product Technical Information |
|
| Product Title | Standard Bulbs - 12V 5W SV8.5-8 - Long Life Side & Tail & Interior |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | BA15s |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | P21W |
| Bulb Rated Power | 21 W |
| Function | Bulb, reverse light |
| Product Technical Information |
|
| Product Title | Standard Bulbs - 12V 21W BA15s - Long Life Side & Tail |
| Product Description | Longlife Daytime BL |
| Product Information |
|
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | H3 |
| Function | Bulb |
| Product Information |
|
| Product Technical Information |
|
| Product Title | Headlamp Halogen - H3 12V 55W PK22s - Long Life |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | PK22s |
| Bulb Type | H3 |
| Function | Bulb |
| Product Description | Longlife Daytime |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | SV8.5-8 |
| Bulb Type | C5W |
| Bulb Rated Power | 5 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, licence plate light |
| Product Description | Longlife Daytime WS |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 21/5 W |
| Bulb Base Design | BAY15d |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | P21/5W |
| Function | Bulb, stop light |
| Product Description | Longlife Daytime BL |
| Product Information |
|
| Product Technical Information |
|
| Product Title | Standard Bulbs - 12V 21/5W BAY15d - Long Life Side & Tail |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 21 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | BA15s |
| Bulb Type | P21W |
| Function | Bulb, reverse light |
| Product Description | Longlife Daytime WS |
£ 1,000.00 inc. VAT