509T 12V RING Tachograph Panel Bulbs RW509T
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | RING |
| Product Code | RW509T |
| Other References | TACHOGRAPH |
| Cap Type | B8.5D |
| Pack Quantity | Two Pack |
| Bulb Technology | Standard |
| Bulb Power | 1.2 W |
| Bulb Voltage | 12 V |
| Bulb Length | 20 mm |
| Bulb Diameter | 12 mm |
£ 5.92 inc. VAT














