HJ-S55D23R-B Yuasa Auxiliary Car Battery 12V 57Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Yuasa |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 57 Ah |
| CCA (EN) | 430 A |
| Length | 220 mm |
| Width | 171 mm |
| Height inc. terms | 227 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 324.21 inc. VAT



















