NRF Heater Matrix 54219
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NRF |
| Material | Aluminium |
| Product Feature 2 | EASY FIT |
| Product Feature 3 | with attachment material |
| Manufacturer Restriction | DENSO |
| Function | Heat Exchanger, interior heating |
| Radiator Type | Brazed cooling fins |
| Core Depth | 33 mm |
| Core Length | 220 mm |
| Core Width | 200 mm |
£ 61.90 inc. VAT






