Mahle Fuel Filter KL431D
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | MAHLE |
| Height | 120.9 mm |
| Net Weight | 291 g |
| Diameter 2 | 123.4 mm |
| Function | Fuel filter |
| Inlet Diameter | 10 mm |
| Filter Type | In-Line Filter |
| Packaging Height | 12.5 cm |
| Packaging Length | 14 cm |
| Packaging Width | 14 cm |
£ 18.44 inc. VAT






