Mann Fuel Filter WK42/2
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | MANN FILTER |
| Height | 108 mm |
| Outer Diameter 2 | 50 mm |
| Outer Diameter | 44 mm |
| Replaces | WK42 |
| Function | Fuel filter |
| Outlet Diameter | 8 mm |
| Filter Type | In-Line Filter |
| Inlet Diameter | 8 mm |
£ 7.54 inc. VAT






