Enduroline T105 Deep Cycle Battery 6V 227Ah T-105
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Enduroline |
| Product Code | T105 |
| Voltage | 6 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 227 Ah |
| Length | 260 mm |
| Width | 181 mm |
| Height inc. terms | 273 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 130.63 inc. VAT


















