WCP16L Westco Platinum Motorcycle Battery 12V 19Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Westco |
| Range | Westco Platinum |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 19 Ah |
| CCA (EN) | 325 A |
| Length | 175 mm |
| Width | 100 mm |
| Height inc. terms | 155 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 151.39 inc. VAT












