MBU1-35 MOTOBATT Quadflex AGM Bike Battery 12V 35Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | MOTOBATT |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C10) | 35 Ah |
| CCA (EN) | 420 A |
| Length | 195 mm |
| Width | 130 mm |
| Height inc. terms | 180 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 89.71 inc. VAT










