Enduroline EX110GEL Deep Cycle Gel Battery
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Enduroline |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Gel |
| Capacity (C20) | 90 Ah |
| Capacity (C100) | 110 Ah |
| Length | 330 mm |
| Width | 180 mm |
| Height inc. terms | 230 mm |
| Height exc. terms | 220 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 233.37 inc. VAT






















