Exide ER600 Marine & Leisure DUAL Battery 120Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Exide |
| Product Code | ER600 |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 120 Ah |
| CCA (EN) | 800 A |
| Length | 349 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 285 mm |
| Weight | 31.4 Kg |
| Guarantee | 2 Years |
£ 120.12 inc. VAT









