XV110 Titanium Leisure XV Dual Purpose Battery 12V 110AH
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Titanium |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C100) | 110 Ah |
| CCA (EN) | 800 A |
| Length | 354 mm |
| Width | 174 mm |
| Height inc. terms | 190 mm |
| Guarantee | 4 Years |
£ 80.46 inc. VAT


















