60Ah Leisure Battery - Powerline 60 Leisure Battery
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Range | Powerline Leisure |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 60 Ah |
| Capacity (C100) | 67 Ah |
| Length | 242 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 190 mm |
| Guarantee | 4 Years |
£ 58.26 inc. VAT




















