LED80 Varta Professional Dual Purpose EFB Leisure Battery 80Ah (930080080)
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Varta |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | EFB |
| Capacity (C20) | 80 Ah |
| CCA (EN) | 800 A |
| Length | 315 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 190 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 104.87 inc. VAT




















