Leisure Battery 679 - Powerline Caravan/Leisure/Marine Battery
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Range | Powerline Leisure |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 85 Ah |
| Length | 328 mm |
| Width | 171 mm |
| Height inc. terms | 237 mm |
| Guarantee | 4 Years |
£ 91.90 inc. VAT










