MBTX30U MOTOBATT Quadflex AGM Bike Battery 12V 32Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | MOTOBATT |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C10) | 32 Ah |
| CCA (EN) | 385 A |
| Length | 166 mm |
| Width | 126 mm |
| Height inc. terms | 175 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 125.96 inc. VAT









