YT14B-4 Powerline AGM Motorcycle Battery 12V 14Ah YT14B4
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 14 Ah |
| CCA (EN) | 180 A |
| Length | 150 mm |
| Width | 69 mm |
| Height inc. terms | 145 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 24.90 inc. VAT




















