12V 0.5W (264/265) OSRAM LEDriving Single Blue Festoon Side-Tail-Interior Bulb 6441BL-01B, SV8.5-8
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Code | 6441BL-01B |
| Other References | 264/265 |
| Cap Type | SV8.5-8 |
| Pack Quantity | Single |
| Bulb Technology | LED |
| Bulb Fitment Type | Festoon |
| Bulb Power | 0.5 W |
| Bulb Voltage | 12 V |
| Bulb Length | 41 mm |
| Bulb Colour | Blue |
| Colour Temperature | Up to 6000K |
Currently Unavailable



















