H1 (448) OSRAM Original Bulbs & Fuses Minibox Kit - CLKMH1
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Code | CLKMH1 |
| Other References | H1, 448 |
| Pack Quantity | Kit |
Currently Unavailable

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Code | CLKMH1 |
| Other References | H1, 448 |
| Pack Quantity | Kit |
Currently Unavailable
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Code | CLKH1H7 |
| Other References | H1, H7, 448, 477, 499 |
| Pack Quantity | Kit |
Currently Unavailable
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Code | CLKMH4 |
| Other References | H4, 472 |
| Pack Quantity | Kit |
£ 10.73 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Code | CLKMH7 |
| Other References | H7, 477, 499 |
| Pack Quantity | Kit |
£ 12.07 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Lumen | 730 lm |
| Bulb Rated Power | 8 W |
| Bulb Base Design | PG20/7 |
| Bulb Type | PSX24W |
| Voltage Type | 12 V |
| Colour Temperature | 6000 K |
| Function | Bulb, daylight running/position light / Bulb, daytime running light / Bulb, direction indicator / Bulb, front fog light / Bulb, headlight / Bulb, park/position light / Bulb, position/end outline marker light / Bulb, rear fog light / Bulb, rear fog/tail l |
| Type | Bulb, daylight running/position light / Bulb, daytime running light / Bulb, direction indicator / Bulb, front fog light / Bulb, headlight / Bulb, park/position light / Bulb, position/end outline marker light / Bulb, rear fog light / Bulb, rear fog/tail l |
| Quantity | 2 |
| Product Description | LEDriving® FL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Bulb Rated Power | 15 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | LED |
| Function | Daytime Running Light Set |
| Type | Daytime Running Light Set |
| Product Information |
|
| Product Title | LED Daylight Running (DRL) Kit with Dynamic 5 Pixel Appearance |
| Product Description | LEDriving® |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Voltage Type | 24 V |
| Bulb Type | H4 |
| Function | Bulbs Assortment |
| Type | Bulbs Assortment |
| Quantity | 6 |
| Product Description | ORIGINAL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Bulb Type | LED |
| Function | Front Fog Light Set |
| Type | Front Fog Light Set |
| Product Description | LEDriving FOG |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Information |
|
| Product Title | LED Headlamp Bulb - (711) Cool White 6000k 12/24V PGJ19-2 - LEDriving |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Bulb Rated Power | 13,5 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | LED |
| Function | Daytime Running Light Set |
| Type | Daytime Running Light Set |
| Product Information |
|
| Product Title | LED PX5 Daylight Running Kit |
| Product Description | LEDriving PX-5 |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Information |
|
| Product Title | LED Headlamp Bulb - (477/499) Cool White 6000k 12/24V PX26d - LEDriving |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Information |
|
| Product Title | LED Headlamp Bulb - (9006) Cool White 6000k 12/24V P22d - LEDriving |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Length | 120 mm |
| Function | Holder, front fog light |
| Type | Holder, front fog light |
| Product Title | LED FOG Upgrade Kit - Mounting Bracket for Toyota Car Models |
| Product Description | LEDriving® Mounting Bracket |
| Product Information |
|
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Product Information |
|
| Product Title | LED FOG Upgrade Kit - Mounting Bracket for Toyota Car Models |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Voltage Type | 24 V |
| Bulb Type | H7 |
| Function | Bulbs Assortment |
| Type | Bulbs Assortment |
| Quantity | 6 |
| Product Description | ORIGINAL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | OSRAM |
| Bulb Rated Power | 15 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | LED |
| Function | Daytime Running Light Set |
| Type | Daytime Running Light Set |
| Product Title | LED Daylight Running (DRL) Kit with Position Light and Non Pixel Appearance |
| Product Description | LEDriving LG |
| Product Information |
|
£ 1,000.00 inc. VAT