LFD60 Varta Professional Dual Purpose DC Leisure Battery 60Ah (930060056)
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Varta |
| Product Code | LFD60 |
| DIN | 930 060 056 |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 60 Ah |
| Length | 246 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 190 mm |
| Other References | 930060056 |
| Guarantee | 2 Years |
Currently Unavailable















