Apec Coil Spring Front ACS1085
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 374 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 181 mm |
| Model | VITO |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | MERCEDES |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 16 mm |
| Shape/Form | Cylindrical |
£ 24.84 inc. VAT















