Apec Coil Spring Front ACS1095
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 355 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 134 mm |
| Model | CORSA |
| Vehicle Manufacturer | OPEL VAUXHALL |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 1 mm. 11 mm |
| For OE Number | 93188964 |
£ 14.89 inc. VAT















