KYB Coil Spring Front RA1525
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 299 mm |
| Weight | 1.8 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 134 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 12.2 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
£ 25.08 inc. VAT







