KYB Coil Spring Front RA3105
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 404 mm |
| Weight | 2.32 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 171 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 13 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AA |
£ 23.84 inc. VAT






